Firemní profil

Firmu The Olympians s.r.o. založil v roce 1995 Konstantinos Charaklias. Má perský původ, narodil se přitom v přímořském městě Katerini a vyrůstal v emigrantském prostředí. Nákladní dopravě se věnuje už od roku 1985, nejprve v Řecku a v roce 1995 odešel založit podnik do České republiky.
The Olympians s.r.o. je významný přepravce na trase Střední Evropa - Balkán. Díky svým kontaktům a dlouholetým zkušenostem umí zajistit dopravu vašich nákladů na jakékoliv místo v jednom z nejmalebnějších a nejzvláštnějších míst v Evropě - na Balkáně.
Spedice firmy Olympians už si na trhu vydobyla místo flexibilitou. Žádný náklad není tak malý, aby nestál za dopravu, žádný náklad není moc velký, aby se přepravit nedal. Zkrátka, ať už potřebujete převézt cokoliv a v jakémkoliv objemu, lidé z Olympians to umějí rychle a hlavně bezpečně a spolehlivě.
Řidiči, kteří za dopravu vašich nákladů zodpovídají především, jsou zkušení a profesionální. Zaměstnanecká politika Olympians vychází z předpokladu, že na neklidný Balkán musí jezdit především lidé, kteří nejprve získali praxi na tradičních a osvědčených evropských cestách a teprve později mohou jet i na jih.
Olympians s.r.o. dnes disponuje chladícími a mrazícími návěsy, návěsy s plachtou a spolehlivými tahači. Velmi intenzivně spolupracuje s dalšími přepravními firmami a díky vzájemně výhodným obchodům má k dispozici v podstatě neomezený vozový park a skladové plochy.
Jednorázové náklady, dlouhodobé zakázky, speciální cesty. Stálí klienti i zákazníci, kteří potřebují převézt své zboží na Balkánský poloostrov nepravidelně. To vše dnes, po deseti letech existence, patří k portfoliu klientů Olympians.
Využijte i vy služeb nejzkušenějšího a nejosvědčenějšího dopravce na trase Česká republika - Řecko. Dopravce, který je doma v Čechách i slunné Helladě.

THE OLYMPIAN'S, s.r.o.

Jana Masaryka 1665/10
58601 Jihlava, Česká Republika

Tel.: (+420) 567 330 874
Fax: (+420) 567 301 169

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Návštěvnost stránek

135200
the olympians